Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych i ponadczasowych produktów, które do każdego pomieszczenia wprowadzą gustowny akcent.

Zgodnie z ideą Slow Design projektujemy szereg przedmiotów, takich jak między innymi: świece, donice, świeczniki, wazony, galanteria stołowa, podpórki do książek czy uchwyty do mebli. Już na etapie projektowania dbamy o to, aby każdy poszczególny element był idealnie dopracowany - dzięki temu masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, który będzie towarzyszył Ci przez długi czas.

Nowoczesny
design
Nietoksyczne
komponenty
Naturalny
zapach
Trwałe
surowce
Recyklingowalne
opakowanie

Pragnąc żyć w zgodzie z naturą i nie przyczyniać się do nasilenia zanieczyszczenia środowiska, nasze produkty bazują wyłącznie na europejskich surowcach i, od początku do końca, tworzone są ręcznie. Od pierwszego szlifu do pakowania przesyłki - wszystko wykonywane jest pracą ludzkich rąk.

Taki rodzaj produkcji pozwala nam ograniczyć generowanie śladu węglowego i sprawia, że nasze produkty można określić mianem ekologicznych.

Chociaż staramy się nieustannie zachwycać nowatorskim designem i ciekawą formą to, przede wszystkim, zależy nam, aby nasze produkty pomogły Ci w znalezieniu własnego stylu i nadaniu klimatu wnętrzom, tak aby jak najlepiej oddawały Twój oryginalny charakter.

Dom jest najważniejszym miejscem, więc chcemy, abyś zawsze czuł się jak u siebie.

Dołącz do miłośników niebanalnych dekoracji i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Używamy plików cookies! Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Więcej na: Polityka prywatności